Jõulud ja aastavahetus

Jõulud ja aastavahetus

Plekikeskus võtab jõuludeks aja maha.
Töökoja ukse sulgeme 21. detsembri õhtul ja avame uuesti juba uuel aastal: 2. jaanuari hommikul.

Soovime kõigile häid jõule ja ilusat aastavahetust!

Taasiseseisvumispäev


Head sõbrad, 20. augustil tähistame Eesti Vabariigi iseseisvuse taastamist. Sel päeval on töökoda suletud.

Kaunist pidupäeva!

Creditinfo Eesti reiting AAA

Creditinfo Eesti reiting AAA

Plekikeskus OÜ – Edukas Eesti ettevõte 2018 – Creditinfo reiting AAA

Oleme oma maksekäitumise ja majandusnäitajatega saavutanud kõrge tunnustuse reitingufirma Creditinfo Eesti AS poolt. Suurepärane (AAA) reiting on 29.06.2018 seisuga välja antud vaid 0,6% Eesti ettevõtetest.

Rahvusvahelise krediidihindamise ettevõte Creditinfo tunnustab „Edukas Eesti Ettevõtte“ tunnistusega tublisid Eesti ettevõtteid, kelle majanduslik seisukord on Creditinfo Reitingu järgi suurepärane (AAA), väga hea (AA) või hea (A).

Kõrge krediidireiting räägib ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ning korrektsest maksekäitumisest ning on aktsepteeritud nii Eestis kui mujal maailmas.

„Edukas Eesti Ettevõte“ tunnistust on tublidele Eesti ettevõtetele väljastatud Creditinfo poolt juba kaksteist aastat.

Jaanipäeva nädalavahetus


Jaanipäeva nädalavahetusele eelneval reedel 22.06.2018 on meie tööpäev tavapärasest kolme tunni võrra lühem – töökoda on avatud 9:00-14:00.

Ilusat jaaniaega!

Suur reede


Head kliendid, 30. märtsil 2018 on Plekikeskus pühade puhul suletud.

Ilusaid pühi!

Bisnode Estonia krediidireiting AAA

Bisnode Estonia krediidireiting AAA


Head kliendid ja koostööpartnerid, meil on rõõm teile teatada, et Bisnode Estonia AS on hinnanud Plekikeskus OÜ maksekäitumist kõrgeima võimaliku reitingu vääriliselt. AAA kategooria annab tunnistust usaldusväärsusest ja kõrgeimast krediidivõimest. AAA krediidivõimega ettevõtteid on Eesti aktiivsete äriühingute seas vaid 3,6%.

Bisnode kasutab ettevõtte krediidivõime hindamiseks rahvusvahelist AAA krediidireitingu süsteemi (kasutusel 13 riigis). Positiivsed krediidireitingud on AAA (Kõrgeim krediidivõime), AA (Hea krediidivõime) ning A (Krediidivõimeline). Samuti on soovitatud krediit väikeses mahus AN reitinguga ettevõttele (Positiivse taustaga uus ettevõte). NR (Reiting puudub), B ja C reitinguga ettevõtetele pole tagatiseta krediidi andmine soovitatav.

Eesti Vabariik 100

Eesti Vabariik 100


Eesti Vabariigi väärika juubeli eel, reedel 23. veebruaril on Plekikeskus OÜ tööpäev tavalisest kolme tunni võrra lühem.

Soovime kõigile meeldejäävat Vabariigi sünnipäeva!

Eesti Võlausaldajate Liidu liige

Eesti Võlausaldajate Liidu liige


Alates 7.12.2017 on Plekikeskus OÜ Eesti Võlausaldajete Liidu liige.

2015. aasta septembrikuus loodud MTÜ Eesti Võlausaldajate Liit (EVUL) asutati soovist tagada üheskoos oma liikmetega Eesti ärimaastiku läbipaistvam toimimine. Liidu põhieesmärgiks on ettevõtluskultuuri parendamine ja ärimaastiku avatumaks muutmine, seda eelkõige läbi krediidiriskidega seonduvate võtmeküsimuste kaardistamise, nende analüüsimise ja maksejõuetuse sõlmprobleemidega tegelemise.

Jõulupuhkus


Plekikeskus OÜ on jõulupühade ja uusaasta vahelisel nädalal suletud. Uksed avame taas 2018. aasta 2. jaanuaril.

Soovime kõigile kaunist ja rahulikku jõuluaega!