Piirangud COVID-19 leviku tõkestamiseks

11. märtsist kehtivad üle Eesti ranged piirangud, et saada koroonaviiruse levik kontrolli alla ja tagada meie tervishoiusüsteemi toimivus.

Plekikeskus hoolib oma meeskonna, klientide ja koostööpartnerite tervisest. Seetõttu võtame lähiajal tellimusi ja päringuid vastu e-posti ja telefoni teel. Harjumuspärast näost-näkku kontsultatsiooni meie kontoris hetkel ei toimu. Oma tellimusele järele tulles palume võimalusel sellest meile eelnevalt teada anda. Nii saame vältida vahetut kontakti – tõstame laadimisvalmis tooted kokkulepitud ajaks lao ukse taha.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust telefonil +372 57 410 434, e-posti aadressil info@plekikeskus.ee või meie kodulehe kontaktivormi kaudu.

Püsige terved.

ISO 9001:2015

Plekikeskus OÜ vastab alates 31.05.2019 rahvusvahelisele kvaliteedijuhtimissüsteemi standardile ISO 9001:2015. Sertifitseerimisettevõte DNV GL tunnistas meie juhtimissüsteemid vastavaks nimetatud ISO standardile ja väljastas selle kinnituseks sertifikaadi. Juurutasime juhtimissüsteemi tõestamaks oma ettevõtte pühendumust kvaliteedile ning kliendi rahulolule.

Toome kauba kohale

Klientide veelgi operatiivsema teenindamise huvides oleme teinud lisainvesteeringu soetades kaubiku. Soovi korral võime tuua teie tellitud tooted otse objektile. Kaubaruumi pikkus 3500mm ning kandevõime 1350kg lisavad võrreldes senisega palju enam paindlikkust.

Jõulud ja aastavahetus

Plekikeskus võtab jõuludeks aja maha.
Töökoja ukse sulgeme 21. detsembri õhtul ja avame uuesti juba uuel aastal: 2. jaanuari hommikul.

Soovime kõigile häid jõule ja ilusat aastavahetust!

Taasiseseisvumispäev

Head sõbrad, 20. augustil tähistame Eesti Vabariigi iseseisvuse taastamist. Sel päeval on töökoda suletud.

Kaunist pidupäeva!

Creditinfo Eesti reiting AAA

Edukas Eesti Ettevõte 2018Plekikeskus OÜ – Edukas Eesti ettevõte 2018 – Creditinfo reiting AAA

Oleme oma maksekäitumise ja majandusnäitajatega saavutanud kõrge tunnustuse reitingufirma Creditinfo Eesti AS poolt. Suurepärane (AAA) reiting on 29.06.2018 seisuga välja antud vaid 0,6% Eesti ettevõtetest.

Rahvusvahelise krediidihindamise ettevõte Creditinfo tunnustab „Edukas Eesti Ettevõtte“ tunnistusega tublisid Eesti ettevõtteid, kelle majanduslik seisukord on Creditinfo Reitingu järgi suurepärane (AAA), väga hea (AA) või hea (A).

Kõrge krediidireiting räägib ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ning korrektsest maksekäitumisest ning on aktsepteeritud nii Eestis kui mujal maailmas.

„Edukas Eesti Ettevõte“ tunnistust on tublidele Eesti ettevõtetele väljastatud Creditinfo poolt juba kaksteist aastat.

Jaanipäeva nädalavahetus

Jaanipäeva nädalavahetusele eelneval reedel 22.06.2018 on meie tööpäev tavapärasest kolme tunni võrra lühem – töökoda on avatud 9:00-14:00.

Ilusat jaaniaega!

Suur reede

Head kliendid, 30. märtsil 2018 on Plekikeskus pühade puhul suletud.

Ilusaid pühi!

Bisnode Estonia krediidireiting AAA

Head kliendid ja koostööpartnerid, meil on rõõm teile teatada, et Bisnode Estonia AS on hinnanud Plekikeskus OÜ maksekäitumist kõrgeima võimaliku reitingu vääriliselt. AAA kategooria annab tunnistust usaldusväärsusest ja kõrgeimast krediidivõimest. AAA krediidivõimega ettevõtteid on Eesti aktiivsete äriühingute seas vaid 3,6%.

Bisnode kasutab ettevõtte krediidivõime hindamiseks rahvusvahelist AAA krediidireitingu süsteemi (kasutusel 13 riigis). Positiivsed krediidireitingud on AAA (Kõrgeim krediidivõime), AA (Hea krediidivõime) ning A (Krediidivõimeline). Samuti on soovitatud krediit väikeses mahus AN reitinguga ettevõttele (Positiivse taustaga uus ettevõte). NR (Reiting puudub), B ja C reitinguga ettevõtetele pole tagatiseta krediidi andmine soovitatav.